KONST / Litografier / Färglitografi 13395726
nr 1339 5726
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Otydlig signatur, Ansikten, ej numrerad. Signerad. Motivet: 70x50 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 18:59:54
300 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström